Hírek, felhívások

Népszámlálás 2022.

Feltöltötte: Családi AnitaDátum: 2022. Október 19. (Szerda), 13:46:41

TÁJÉKOZTATÁS

Tájékoztatom a Tisztelt Lakosságot, hogy községünkben a népszámlálással kapcsolatos adatfelvételt 2022. október 20-tól a Téplánszentkereszti Polgármesteri Hivatal által megbízott számlálóbiztosok végzik.

Számlálóbiztosaink: Horváthné Palágyi Lívia, Havasiné Geröly Rozália, Molnár Istvánné, Tőke Monika, Varga Istvánné és Gráf Gábor Ernő végzik.

 A népszámlálásban való részvétel kötelező, kérem hogy munkájukat szíveskedjenek segíteni!

Településünkön az online kitöltés 67 %-os, az ingatlanok 33 %-át keresik fel a számlálóbiztosok. Ha az összeírás során bármely kérdésük felmerül, vagy az összeírás lakásukon belül valamely akadályba ütközik, kérem jelezzék hivatalunkba.

Köszönöm szépen!

Családi Anita jegyző


További híreink: